Konak Oto - Hakkımızda
  • Bize Ulaşın
    0 (212) 286 05 50

  • 7/24 Yol Yardım
    0 (532) 276 76 91

Hakkımızda

Hakkımızda

Konak Oto ailesi olarak tecrübemiz ve deneyimli servis çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. 23 senelik tecrübe ile Land Rover servisi olarak en son teknolojiye uygun sistem ve ürünleri kullanarak aracınızın bakım ve onarımlarını gerçekleştirmeye ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini sürdürmeye devam ediyoruz.


Misyonumuz

Misyonumuz; tecrübelerimizle, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmamızla koşulsuz müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Şirketinden ve yaptığı işlerden memnun çalışanlara sahip olmak, bulunduğumuz çevreye ve topluma değer katmaktır. Müşterilerimiz ve tüm iş ortaklarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, servis hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.


Vizyonumuz

Vizyonumuz; sürekli gelişimi, değişimi ve yenilikçiliği benimseyen, çalışanları ve kurumsal yapısıyla çevresine güven veren bir şirket olmaktır. Müşterilerimize, araçlarını güvenilir ve kaliteli bir servise emanet etmenin verdiği huzuru devam ettirmektir. Kaliteli hizmet ile birlikte insana ve çevreye saygılı olmaktır. Mevcut çalışma şartlarını ve kendimizi sürekli geliştirmektir.